KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218125
nr 1521 8125
Oidentifierad konstnär. Signerad Bernhard, Badande kvinnor. Signerad. Olja på duk, 58x31 cm, yttermått inklusive ram: 62x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:36:29
100 kr
1.500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.200 kr